Dźwięk COVID-19 informacje

 

Zajmujemy się organizacją konferencji. Hotel w Karwi posiada salę konferencyjną, wyposażoną w niezbędny sprzęt oraz restaurację zapewniającą catering. Dysponujemy doświadczeniem w organizacji szkoleń firmowych, konferencji i spotkań biznesowych. Zapewniamy oprawę artystyczną i muzyczną. Nowoczesne podejście do potrzeb biznesu umożliwia organizatorom szkoleń aranżację układu przestrzennego każdej z sal zgodnie z potrzebami spotkania.

Obsługa konferencji nr tel. +48 606 117 672 lub adres email:   biuro@willazlota.pl

 
Sala konferencyjna

Wyposażenie sali konferencyjnej

 

Wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz dostęp do internetu bezprzewodowego to podstawy dobrego wyposażenia sali konferencyjnej. Wybraliśmy wysokiej jakości:

  • projektor multimedialny,
  • rzutnik pisma,
  • odtwarzacz CD/DVD,
  • flipchart,
  • ekran,
  • nagłośnienie /mikrofony przewodowe i bezprzewodowe.

Zleceniodawcom i uczestnikom szkoleń i konferencji zapewniamy nocleg w komfortowych i przestronnych pokojach i apartamentach. Nasza restauracja świadczy również usług cateringowe. Szef kuchni przygotowuje zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i dania znane i lubiane w różnych krajach świata. Podczas konferencji, do Państwa dyspozycji będą nasi kelnerzy i obsługa. Na specjalne życzenie zapewnimy atrakcje i spełnimy dodatkowe oczekiwania - obiecujemy dołożyć wszelkich możliwych starań, aby pomóc w organizacji konferencji i sprawić, żeby była ona nie tylko efektywna, ale także efektowna.

HOTEL SPA WILLA ZŁOTA

ul. Wojska Polskiego 19
84-105 Karwia