APARTAMENT BURSZTYNOWY

APARTAMENT TRZYOSOBOWY Z BALKONEM

APARTAMENT DWUOSOBOWY Z BALKONEM

POKOJE 3 OSOBOWE Z TARASEM

POKOJE 3 OSOBOWE

POKOJE DWUOSOBOWE Z BALKONEM

POKOJE JEDNOOSOBOWE Z BALKONEM

Hotel Willa Złota** Karwia
komfortowe noclegi nad morzem

Willa Złota to jedyny w Karwi hotel. Do Państwa dyspozycji oddajemy 14 pokoi, w tym 4 apartamenty, rozlokowane w 3-piętrowym budynku. Wszystkie pokoje są funkcjonalnie wyposażone, posiadają osobne łazienki, TV, wygodne łóżka małżeńskie. Dla Państwa wygody zamontowaliśmy windę osobową. W cenie pokoju jest miejsce parkingowe na terenie hotelu oraz Wi-Fi.

 
Z okien apartamentów można podziwiać panoramę Karwi i sosnowe lasy. Nasz największy Apartament Bursztynowy posiada dwa tarasy, sypialnię, pokój dzienny z garderobą. Wybrane pokoje są przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
 
Karwia to doskonałe miejsce na wczasy nad morzem, zarówno w okresie letnim jak i wypoczynek poza sezonem. Nasz hotel usytuowany jest nieopodal piaszczystej szerokiej plaży i sosnowego lasu. Czeka tu Was niezapomniany wypoczynek w pięknej okolicy nad Bałtykiem. 
 
W opiniach naszych Gości hotel szczególnie ceniony jest za rodzinną atmosferę, doskonałą lokalizację, nieziemski relaks ciała i ducha w naszym SPA jak również wyśmienite śniadania oraz wysoką jakość dań w hotelowej restauracji Tawerna Złota. Nadmienimy: Tawerna Złota zdobyła I nagrodę w plebiscycie Gastronom Wybrzeża w 2019 na najlepszą restaurację hotelową na Wybrzeżu.
 
Nie warto odkładać decyzji – już teraz zarezerwuj noclegi w wybranym pokoju lub apartamencie w naszym hotelu. Czekamy na Ciebie ☺