Przesuń w dół
HOTEL SPA WILLA ZŁOTA | Karwia | Dofinansowanie

Dofinansowanie


Oficjalna strona
Rezerwuj bezpośrednio

SPA & WELLNESS
poznaj paletę zabiegów
w Amber Spa

RESTAURACJA
TAWERNA ZŁOTA
nadmorskie pyszności

UROKLIWA OKOLICA
piaszczysta plaża, błękit morza...

Witamy w Hotelu Willa Złota w Karwi

Hotel Willa Złota znajduje się w sercu słonecznej Karwi ok. 100 m od pięknej, piaszczystej plaży. Budynek jest w pełni nowoczesnym obiektem, oddanym do użytku na początku 2012 roku. W ofercie oprócz komfortowo wyposażonych pokoi, do dyspozycji Gości oddajemy restaurację hotelową a’la carta Tawerna Złota, strefę SPA&Wellness, w której znajduje się sauna sucha, jacuzzi, gabinety masażu i kosmetyczny. W Hotelu znajduje się również sala zabaw dla dzieci, a na zewnątrz drewniany domek i zjeżdżalnia. Dysponujemy własnym bezpłatnym parkingiem hotelowym. Nasi Goście mogą bezpłatnie korzystać z rowerów i kijków do nordic walking.

Content Blocks

Amber SPA

Amber SPA to przestrzeń stworzona dla naszych Gości z myślą o chwilach relaksu, odzyskania harmonii duszy i ciała, poprawy samopoczucia, zdrowia, zadbania o piękno, pozbycia się napięcia i stresu. Obejmuje saunę suchą, jacuzzi, gabinet kosmetyczny i gabinet masażu, w którym mogą być masowane jednocześnie dwie osoby. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy masaży, zabiegów na twarz i ciało.

Restauracja Tawerna Złota

Tawerna Złota to restauracja a’la carta. Nasi Goście szczególnie cenią sobie wyśmienite śniadania, jakość serwowanych dań, urozmaicone menu dań rybnych, mięsnych, wegetariańskich, deserów. W kuchni stosujemy nowoczesną metodę gotowania sous-vide, która szturmem zdobywa cały świat. Jej nazwa pochodzi z języka francuskiego, a w dosłownym tłumaczeniu oznacza „w próżni”. Potrawy przygotowane tą metodą są wyjątkowe, wykwintne, charakteryzuje je niepowtarzalny smak i jakość.

Witamy w Złotej Rybce!

W Złotej Rybce już od 20 lat smażymy dla Was ryby i pieczemy pizzę. Przygotowujemy również dania kuchni polskiej: zupy, dania obiadowe, domowe ręcznie robione pierogi oraz wiele innych specjalności. Samo jedzenie to jednak nie wszystko, zależy nam na tym, aby nasi klienci poczuli klimat kaszubskiej nadmorskiej checzy. Wyposażenie w stare ręcznie robione sprzęty gospodarstwa domowego: dzbanki, misy, lampy, liczydła, radia, magiel i meble, połączone z bogatą prezentacją kultury kaszubskiej: hafty, porcelana, rzeźba sprawiają iż nasi klienci czują się trochę jak w muzeum. Z podziwem i nostalgią oglądają stare sprzęty, które znają z opowiadań, przekazów, mogą wziąć je do ręki i pokazać swoim dzieciom. Dla najmłodszych - kącik zabaw.

Naładuj swój elektryczny samochód w Karwi w Hotelu Willa Złota


Pojazdy elektryczne stają się coraz bardziej popularne i coraz więcejosób przechodzi na ten rodzaj transportu, gdy zdają sobie sprawę z ich zalet, takich jak redukcja dwutlenku węgla, niższy poziom hałasu, a przede wszystkim opłacalność finansowa. Świadomi tego, oferujemy naszym gościom stację ładowania pojazdów elektrycznych. To urządzenia, dzięki którym sprawnie i poza domem naładujesz samochód elektryczny. Będąc gościem Hotelu Willa Złota możesz również ładować auto, jedząc smaczny obiad lub kolację, co dodatkowo oszczędzi Twój czas.

Cena za 1 kwh dla gości hotelu 2,8 zł
Wszelkie informacje dostępne w recepcji

Oferty

Zobacz wszystkie oferty

Skontaktuj się z nami

Oświadczenie