Restauracja Tawerna Złota

Restauracja Tawerna Złota

Restauracja Tawerna Złota

Restauracja Tawerna Złota

Restauracja Tawerna Złota

Serwujemy dania obiadowe mięsne, rybne i wegetariańskie, śniadania, potrawy polskiej kuchni, wyszukane dania z innych stron świata oraz przepyszne desery. Przygotowujemy nasze dania ze świeżych produktów, na naturalnych wywarach. Nieustannie dbamy o najwyższą jakość potraw oraz najwyższą jakość obsługi klienta. Nasz Szef kuchni dba o to, aby sprostać gustom kulinarnym nawet najbardziej wymagających Gości naszego hotelu SPA nad morzem.

Content Blocks

Restauracja Tawerna Złota zdobyła I MIEJSCE w kategorii „Restauracja Hotelowa” na Pomorzu w II Plebiscycie Gastronom Wybrzeża 2019

Mięsa przygotowujemy metodą Sous vide - to nowoczesna metoda gotowania, która szturmem zdobywa cały świat. Jej nazwa pochodzi z języka francuskiego, a w dosłownym tłumaczeniu oznacza „w próżni”. W wielu krajach na całym świecie sous vide przestaje być pojęciem nowym, gdyż technikę tę prezentuje się w programach telewizyjnych, przepisach kucharskich jak również stosowana jest w dobrych restauracjach. Dlaczego tak się dzieje? Bez wątpienia ogromny wpływ na taki rozwój sytuacji ma fakt, że potrawy przygotowane tą metodą są wyjątkowe, wykwintne, charakteryzuje je niepowtarzalny smak i jakość.

W naszej hotelowej restauracji organizujemy też spotkania okolicznościowe, urodziny, chrzty, rocznice, 18-tki, stypy, catering.


Godziny otwarcia

Poniedziałek 12.00 - 21.00
Wtorek 12.00 - 21.00
Środa 12.00 - 22.00
Czwartek 12.00 - 21.00
Piątek 12.00 - 22.00
Sobota 12.00 - 22.00
Niedziela 12.00 - 21.00


Zapraszamy!
tel. 606 117 671

Oferty

Zobacz wszystkie oferty


Oficjalna strona
Rezerwuj bezpośrednio

SPA & WELLNESS
poznaj paletę zabiegów
w Amber Spa

RESTAURACJA
TAWERNA ZŁOTA
nadmorskie pyszności

UROKLIWA OKOLICA
piaszczysta plaża, błękit morza...