Poznaj Amber SPA

Poznaj Amber SPA

Poznaj Amber SPA

Spa & Wellness

Amber SPA

to przestrzeń stworzona dla naszych Gości z myślą o chwilach relaksu, odzyskania harmonii duszy i ciała, poprawy samopoczucia, zdrowia, zadbania o piękno, pozbycia się napięcia i stresu. Obejmuje saunę suchą, jacuzzi, gabinet kosmetyczny i gabinet masażu, w którym mogą być masowane jednocześnie dwie osoby. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy masaży, zabiegów na twarz i ciało. Niezależnie od tego czy chcesz odstresować się, zadbać o piękno, zdrowie lub po prostu „uciec od codzienności” nasi terapeuci zadbają o ciepłą i miłą atmosferę w połączeniu z pełnym profesjonalizmem. 

Content Blocks

MENU ZABIEGOWE

W naszym Amber SPA możesz wybierać spośród szerokiej gamy masaży, zabiegów na twarz i ciało. Niezależnie od tego czy chcesz odstresować się, zadbać o piękno, zdrowie lub po prostu „uciec od codzienności” nasi terapeuci zadbają o ciepłą i miłą atmosferę w połączeniu z pełnym profesjonalizmem.

Masaże

Zapraszamy do odkrycia naszego świata relaksu, harmonii duszy i ciała, zdrowia, równowagi, dobrostanu i piękna. Nasz wykwalifikowany personel zapewni najwyższą jakość usług.

Zabiegi na ciało

Po dokładnej konsultacji nasz personel wybierze odpowiedni zabieg na ciało, tak, aby spełniał indywidualne potrzeby, był komfortowy i przyjemny. Zabiegi oparte są o dary oceanów i mórz, m.in. algi, bursztyn z Morza Bałtyckiego, a także złoto, owoce, czekoladę. Wykonujemy zabiegi relaksacyjne, odżywcze, nawilżające, wyszczuplające, drenujące. Pracujemy na francuskiej marce THALGO i włoskiej AROSHA.

Pielęgnacja twarzy

Nasze zabiegi na twarz rozpoczynają się od konsultacji pod lampą, tak, aby zidentyfikować kondycję skóry niewidoczną gołym okiem. Każdy zabieg dopasowany jest indywidualnie do cery, ponieważ zależy nam na osiągnięciu jak najlepszych rezultatów i rozwiązaniu problemu skóry. Pracujemy na francuskiej marce THALGO.

Pielęgnacja dłoni i stóp

W naszej ofercie mamy manicure i pedicure klasyczny oraz hybrydowy, zabiegi odżywcze na dłonie i stopy. Pracujemy głównie na marce SEMILAC.

Oprawa oka

Wykonujemy hennę na brwi i rzęsy, regulację brwi.

Depilacja

Wykonujemy depilację: wąsik, pachy, bikini płytkie, łydki, całe nogi. 

Peelingi

W ofercie Amber SPA są również wygładzające peelingi całego ciała, dobrane do indywidualnych potrzeb skóry. Peelingi są często przygotowaniem do kolejnych zabiegów czy masaży.

Męska strefa

Panowie mogą korzystać w naszym SPA praktycznie z większości zabiegów. Szczególnie dedykowane są zabiegi oczyszczające twarzy oraz masaże: klasyczny i leczniczy. Pracujemy na francuskiej marce THALGO. 

Sauna sucha i Jacuzzi

Polecamy seansE w saunie suchej z aromatem limby oraz jacuzzi z relaksującą muzyką w tle.

MENU ZABIEGOWE- zobacz szczegóły

Jak dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie w naszym SPA?

Dla bezpieczeństwa i zdrowia naszych Gości wprowadziliśmy oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach SPA sterylizatorem z lampą UVC. W toalecie dostępne jest mydło antybakteryjne i ręczniki papierowe. Na bieżąco czyścimy i dezynfekujemy środkami biobójczymi wszelkie powierzchnie w strefie SPA, podłogi, meble, fotele do zabiegów i masażu, baterie, krany, klamki. W jacuzzi system filtrów oraz ozonator chroni wodę przed zanieczyszczeniami, bakteriami i wirusami. W gabinetach masażu dostępna jest jednorazowa bielizna. Używamy jednorazowych podkładów na fotele. Ręczniki i szlafroki w SPA prane są przez pralnię zewnętrzną, która spełnia reżimowe wymagania sanitarno-epidemiologiczne. Personel SPA został przeszkolony w zakresie procedur dezynfekcji i bezpieczeństwa.

ETYKIETA SPA

 

Strefa SPA z sauną suchą, jacuzzi, gabinetem masażu i kosmetycznym znajduje się na I piętrze Hotelu. 

 

Zabiegi SPA można zarezerwować w recepcji hotelowej, telefonicznie pod numerem tel. +48 606 117 672 bądź pisząc pod adres email: biuro@willazlota.pl.

 • Polecamy rezerwację zabiegów na kilka dni przed planowanym pobytem. W przypadku braku wcześniejszej rezerwacji nie możemy zapewnić dostępności personelu.
 • Strefa SPA jest strefą ciszy, prosimy Gości o nieużywanie telefonów komórkowych w trakcie zabiegów oraz nieprowadzenie głośnych rozmów w saunie, jacuzzi i gabinetach.
 • Gości SPA prosimy o przybycie do sauny i jacuzzi we własnych klapkach. W recepcji hotelowej jest możliwość wypożyczenia bezpłatnie szlafroka do zabiegów. Ręczniki i bielizna jednorazowa do zabiegów są dostępne w SPA.
 • Zalecamy przybycie do SPA na 5 minut przed planowanym zabiegiem. Jeżeli przybędą Państwo z opóźnieniem zabieg może zostać skrócony bez możliwości obniżenia jego ceny.
 • W przypadku rezygnacji z zabiegu na 12h przed zaplanowanym zabiegiem pobieramy 50% wartości zabiegu. W przypadku rezygnacji w czasie krótszym niż 12h gość zostanie obciążony 100% wartości zabiegu.
 • Wszystkie zmiany dotyczące terminu wykonania zabiegu należy składać bezpośrednio w recepcji hotelowej lub telefonicznie pod nr tel. +48 606 117 672
 • Przed zabiegiem prosimy poinformować personel o wszelkich problemach zdrowotnych, alergiach czy urazach. Przeciwskazania do zabiegów są dostępne w recepcji hotelowej.
 • W SPA obowiązuje zakaz palenia papierosów.
 • Nie zalecamy spożywania posiłków i picia alkoholu przed zabiegami.
 • Obowiązuje zakaz wnoszenia szklanych naczyń/butelek.
 • Należność za zabiegi prosimy regulować w recepcji hotelowej.

 

Rezerwacja: tel. +48 58 674 73 70, +48 606 117 672

Email: biuro@willazlota.pl

Amber SPA jest czynne codziennie w godz. od 9.00 do 22.00.

Zapisy w recepcji hotelowej lub pod nr tel. +48 606 117 672

Oferty

Zobacz wszystkie oferty


Oficjalna strona
Rezerwuj bezpośrednio

SPA & WELLNESS
poznaj paletę zabiegów
w Amber Spa

RESTAURACJA
TAWERNA ZŁOTA
nadmorskie pyszności

UROKLIWA OKOLICA
piaszczysta plaża, błękit morza...